2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Małopolskie
  6. Fryzjer, barber - Kraków
  7. Fryzjer, barber - Podgórze
Dodane 22 kwietnia 2024

Fryzjer stylista

Wynagrodzenie

3 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jest Ci bliskie zaangażowanie do pracy i chcesz bezustannie podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe to dobrze trafiłaś/eś.

Jeśli są Ci bliskie oryginalne stylizacje, wyjątkowe koloryzacje, zaangażowanie w pracy i chęć ciągłego rozwoju zawodowego, bardzo dobrze trafiłaś/eś. poszukujemy właśnie Ciebie

Oferujemy pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole w kameralnym salonie fryzjerskim o wysokiej renomie. Zapewniamy szkolenia w oparciu o linie kosmetyków Schwarzkopf  Professional  oraz Authentic Beauty Concept. Ponadto pomagamy w rozwoju umiejętności fryzjerskich poprzez regularne szkolenia naszych fryzjerów w zakresie: strzyżeń, technik koloryzacji, stylizacji włosów i barberingu.

Jesteśmy salonem partnerskim marki Schwarzkopf Professional i Authentic Beauty Concept.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.rupcoiffeur.pl i IG rup_coiffeur

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe 2 lata

  • Umiejętność komunikacji z klientami i zrozumienie ich potrzeb

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zaangażowanie i profesjonalizm

  • Mile widziane okazjonalne stylizacje włosów

Zakres obowiązków w salonie:

  • Mycie włosów z masażem głowy i pielęgnacją

  • Modelowanie i strzyżenie włosów damskich lub męskich

  • Koloryzacje włosów

  • Kolor globalny, refleks, air touch, koloryzacja z wolnej ręki.

Zapewniamy

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę na zasadach b2b

  • Pewną bazę klientów

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Elastyczny grafik pracy

  • Szkolenie z zakresu koloryzacji Schwarzkopf Professional

  • Współfinansowanie szkoleń rozwojowych

  • Wynagrodzenie podstawa plus system premiowy

Do zobaczenia w salonie !

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912035913