2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Mazowieckie
  6. Fryzjer, barber - Warszawa
  7. Fryzjer, barber - Targówek
Dodane 07 kwietnia 2024

Fryzjer Kręconych włosów/Парикмахер кудрявых волос

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas/О нас:

Jesteśmy salonem kosmetycznym powstałym z prawdziwej miłości do kręconych włosów i wyrażania siebie. Wierzymy, że loki to coś więcej niż tylko włosy, to sposób na życie, a naszą misją jest pomaganie naszym Klientkom czuć się pewnie i pięknie w swojej wyjątkowości.

Мы — салон красоты, рожденный из настоящей любви к вьющимся волосам и самовыражению. Мы верим, что кудри – это больше, чем просто волосы, это образ жизни, и наша миссия – помочь нашим клиентам чувствовать себя уверенно и красиво в своей уникальности.

Wymagania\Требования:

Dziewczyna lub chłopak w wieku 18-30 lat.

Девушка или парень 18-30 лет.

Doświadczenie będzie Twoją zaletą, ale jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, to również dla nas jesteś odpowiedni!

Опыт будет вашим преимуществом, но если вы только начинаете свой путь, вы нам тоже подойдете!

Obowiązki\Обязанности:

Wykonywanie strzyżeń i stylizacji naturalnych włosów kręconych (Jeżeli nie znasz metody kręconych włosów, nauczymy się)

Стрижка и укладка натуральных кудрявых волос (если вы не работали с кудрявыми волосами, мы вас научим)

Konsultacje w zakresie pielęgnacji domowej i doboru kosmetyków.

Консультация по домашнему уходу и подбор косметики.

Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Поддержание порядка и чистоты на рабочем месте.

Oferujemy\Мы предлагаем:

Konkurencyjne wynagrodzenie i premie.

Конкурентная оплата труда и система премий и бонусов.

Przyjemną atmosferę pracy w przyjaznym zespole.

Приятная атмосфера в работе и приятный коллектив.

Elastyczny grafik pracy(Omówimy to indywidualnie).

Эластичный график работы(Оговорим индивидуально)

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i dzielić się swoimi talentami z naszymi klientami, zadzwoń pod numer telefonu [+48*******88], aby uzyskać więcej informacji.

Если вы готовы присоединиться к нашей команде и поделиться своими талантами с нашими клиентами, позвоните по телефону [+48*******88] для получения дополнительной информации.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 910066738