2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Zachodniopomorskie
  6. Fryzjer, barber - Kołobrzeg
Dodane 21 maja 2024

Fryzjer / Fryzjerka

Wynagrodzenie

4 242 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

O nas Nasz salon fryzjerski to miejsce w którym staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Bardzo ważne dla nas jest, aby każdy klient podczas wizyty czuł się wyjątkowo. Stawiamy również na atmosferę w pracy. Szukamy osoby, która czuje pasję do fryzjerstwa i z chęcią dołączy do naszego Teamu, a my w zamian za to, z chęcią podniesiemy Twoje kwalifikacje.

Twój zakres obowiązków:

- Wykonywanie różnego rodzaju usług fryzjerskich, takich jak strzyżenie, farbowanie,

- Doradzanie klientom w doborze odpowiedniej fryzury i koloru włosów

- Pielęgnowanie i dbanie o kondycję włosów oraz skóry głowy

- Utrzymywanie porządku i czystości w salonie fryzjerskim

- Zapewnienie klientom przyjemnej atmosfery podczas wizyty w salonie

- Terminowe realizowanie umówionych usług zgodnie z oczekiwaniami klienta

- Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta i profesjonalizmu w wykonywaniu usług fryzjerskich

Nasze wymagania (jeżeli jesteś osobą po szkole, my Cię tego nauczymy)

- Doświadczenie w zawodzie fryzjera/fryzjerki

- Umiejętność ścinania i modelowania włosów damskich

- Znajomość najnowszych trendów i technik fryzjerskich

- Umiejętność obsługi klienta i doradzania w doborze odpowiedniej fryzury

- Dbałość o czystość i porządek w salonie fryzjerskim

- Kreatywność i pasja do zawodu

- Umiejętność pracy w zespole

- Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach branżowych

To oferujemy

- bezpłatne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe

- w pełni wyposażone stanowisko pracy

- elastyczne godziny pracy

- praca w przyjemnej i luźnej atmosferze

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zastanawiasz się czy ta oferta pracy jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy, odpowiemy na wszystkie pytania.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 919813193