2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów
Dodane 25 kwietnia 2024

Firma w Sokołowie szuka Magazyniera

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się od 25 lat produkcją urządzeń hakowych, wywrotek, beczek asenizacyjnych i innych sprzętów komunalnych poszukuje do swojego oddziału w Sokołowie k/W-wy Magazyniera (dogodny dojazd trasą S8):

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i wydawanie towaru oraz adnotacja w systemie

- kontrola przesyłek kurierskich

- kontrola podwozi oraz zabudów przy dostawie

- ogólne prace fizyczne w obrębie magazynu

Oczekujemy:

- zaświadczenia o niekaralności

- dobrej organizacji pracy, samodyscypliny i odpowiedzialności za powierzony towar i obowiązki

- umiejętności podstawowej obsługi programu MS Windows

- referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

- Możliwość rozwoju, przestrzeń do realizacji pomysłów oraz możliwość wdrażania dobrych praktyk na stanowisku pracy

- Miłą atmosferę pracy, gdzie pomagamy i wspieramy się wzajemnie

- Dobre warunki pracy oraz korzystne zarobki wraz z możliwym systemem premiowym.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 606 388 533. Adres: ul. Sokołowska 61b, 05-806 Sokołów k/W-wy (1 km od S8) www.topservicetruck.pl i www.gptruck.pl

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 889968437