2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

Firma transportowa zatrudni księgową

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa P.H.U. TRANSWOOD zatrudni osobę na stanowisko księgowej.

Obowiązki:

Prowadzenie pełnej księgowości

Współpraca oraz pełna reprezentacja firmy przed instytucjami zewnętrznym

i Analiza umów pod względem rachunkowym i podatkowym

Nadzór nad procesem potwierdzania sald z kontrahentami,

przeprowadzaniem inwentaryzacji i prowadzenie ewidencji majątku trwałego Przygotowanie dokumentacji dla instytucji finansowych

Bieżąca analiza rozrachunków

Aktywne monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach księgowych i podatkowych

Bieżące księgowanie i dekretowanie dokumentów

Prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych w pełnym zakresie

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Udokumentowana wiedza i doświadczenie w pełnieniu zadań o charakterze finansowym. Umiejętności analityczne.

Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

w szczególności Excel Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność efektywnego wykorzystywania czasu pracy

Komunikatywność Skrupulatność i dokładność

Oferujemy:

stałą umowę o pracę pracę w przyjaznej atmosferze możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę: „Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych.” Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 914188295