2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Drzewica
Dodane 11 czerwca 2024

Firma System Pruszyński zatrudni MAGAZYNIERA

Wynagrodzenie

4 900 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Drzewica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAGAZYNIER

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie towarów i przygotowywanie produktów do wysyłki

  • Obsługa dokumentów magazynowych

  • Dbanie o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na stanowisku pracy

  • Realizowanie zleceń zgodnie z ustalonymi procedurami

Kwalifikacje:

  • wykształcenie zawodowe mile widziane średnie

  • Doświadczenia w pracy jako magazynier

  • Umiejętność organizacji pracy w magazynie

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • dobre warunki pracy

  • atrakcyjne zarobki

  • pracę od poniedziałku do piątku godzinach 6-14; 14-22 oraz możliwe nadgodziny

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Lokalizacja

Drzewica,

Łódzkie

Łódzkie, Drzewica
ID: 919857295