2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 22 kwietnia 2024

Firma narzędziowa zatrudni Magazyniera

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma ELKOT jest jednym z wiodących dostawców w branży narzędziowej. Specjalizujemy się w dystrybucji narzędzi ręcznych, ogrodniczych, a także elektronarzędzi, maszyn i urządzeń spalinowych wiodących producentów.

Poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko : magazynier / sprzedawca

OPIS STANOWISKA

  • Przyjmowanie dostaw

  • Sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym

  • Przegotowywanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym

  • Rozkładnie towaru na magazynie

  • Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu

  • Wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy oraz na magazynie

  • Odbieranie Telefonów od klientów oraz odpisywanie na e-maile

  • Obsługa procesu zwrotów oraz reklamacji

Wymagania:

  • energicznego usposobienia, otwartości i łatwości nawiązywania kontaktu z klientami

  • umiejętności organizacji pracy własnej

  • samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialnego podejścia do pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • znajomość branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania.

Wyślij nam swoje CV w formacie PDF ze zdjęciem przez OLX.

Proszę o dołączenie wymaganej klauzuli.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 896476393