2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Pobiednik Mały
Dodane 22 maja 2024

Firma MSERWIS Sp. z o.o. zatrudni Księgowego

Lokalizacja

Pobiednik Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Umiejętność prowadzenia ksiąg i sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,

·         sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. CIT, VAT, JPK, itd.,

·         Umiejętność polityki rachunkowości i plan kont zgodny z określonymi standardami sprawozdawczymi,

·         nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i dokonywanie uzgodnień księgowych,

·         tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procedur oraz organizacji firmy w zakresie księgowości,

·         wsparcie Zarządu firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych, sporządzanie raportów i sprawozdań dla Zarządu

Nasze wymagania

·         min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej,

·         znajomość zasad rachunkowości oraz sporządzania sprawozdań finansowych

·         wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

·         zdolność analitycznego myślenia, samodzielność i systematyczność,

·         terminowość w realizacji zadań, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·         praktyczna znajomość programu ERP Optima oraz dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

·  pomoc i nadzór Dyrektora Finansowego

· Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie z możliwością podniesienia wynagrodzenia po sprawdzeniu i poznaniu umiejętności samodzielnego księgowego/księgowej

· Możliwość dopasowania stanowiska pracy w innych powiązanych firmach z możliwością rozwoju i umiejętności

·         ciekawą, pełną wyzwań pracę

·         stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B, w zależności od preferencji kandydata,

·         niezbędne narzędzia do pracy oraz wsparcie specjalistów

·         bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności,

·         dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

 ·        możliwość rozwoju zawodowego

 · Nielimitowana ilość kawy z Expressu :)

Lokalizacja

Pobiednik Mały,

Małopolskie

Małopolskie, Pobiednik Mały
ID: 920026193