2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mińsk Mazowiecki
Dodane Dzisiaj o 09:19

Fakturzysta - Kasjer - Magazynier

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eurocash Cash & Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Obowiązki:

  • Uzupełnianie towaru na półkach,

  • Utrzymywanie magazynu w czystości,

  • Rozładunek dostaw,

  • Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym,

Oczekiwania:

  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Posiadasz uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych mile widziane :)

  • Jesteś osobą rzetelną i punktualną,

  • Jesteś osobą zaangażowaną w realizację zadań,

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane ;)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Każdą niedzielę wolną od pracy,

  • Pracę w systemie 2-zmianowym,

  • Bogaty pakiet benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 910741147