2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Event Project Manager - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Szukamy Event Project Managera, który lubi ciekawe i ambitne projekty, ale radzi też sobie z codziennymi wyzwaniami agencji kreatywnej. Interesują nas pasjonaci, którzy chcą pracować przy niestandardowych projektach kreatywnych.

Szukamy osoby do pracy na pełen etat w Warszawie.

Oferujemy:

  • ambitne projekty

  • pracę w nie-korporacyjnej atmosferze z ludźmi z dużym poczuciem humoru

  • możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności

Więcej o naszym zespole:

  • www.crew.john-weston.com

Wymagania:

  • świetna organizacja pracy

  • umiejętność zarządzania czasem własnym i zespołu

  • realizacja zadań powierzonych przez zarządzającego projektem w związku z organizacją wydarzenia

  • samodzielna organizacja powierzonych obszarów wydarzenia

  • kreatywność (tworzenie konceptów)

  • bieżący kontakt z partnerami wydarzenia

  • koordynacja wybranych podwykonawców wydarzenia

  • realizacja eventu

  • prawo jazdy kat. B (must!)

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi

  • doświadczenie w organizacji eventów (min. 5 realizacji)

Obowiązki:

  • kompleksowe prowadzenie projektów

  • kosztorysowanie

  • koordynacja podwykonawców

  • koordynacja zespołu

  • praca przy projektach eventowych,ambientowych, logistyka marketingowa dla największych marek

Mile widziane:

  • doświadczenie agencyjne

  • znajomość możliwości jakie daje Google Ads, FB Ads, Google Analytics, Trello, Brand24, gSuite, chatGPT, Midjourney

CV i PORTFOLIO  z opisem zrealizowanych eventów (opis min. zrealizowanych 5 eventów, może być w formie linków do video z realizacji lub krótkiego opisu eventu + listy obowiązków przy danym evencie) prosimy wysyłać na adres mailowy: work[at]john-weston.com. Tytuł wiadomość: “Rekrutacja – Event Project Manager”.

Jeśli masz pytania – zapraszamy do kontaktu:

 + 48**********52

work[at]john-weston.com

www.john-weston.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912663427