2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 11 czerwca 2024

Elektryk/Elektromonter/Elektronik- Niemcy

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz pracy jako Elektryk w Niemczech?

To przeczytaj te ogłoszenie!

W celu wzmocnienia naszego zespołu szukamy Ciebie jako:

Elektryk / Elektromonter / Elektronik

 Miejsce pracy:                                 całe Niemcy

 Stosunek pracy:                              stałe zatrudnienie w naszej firmie

 Czas trwania umowy:                  nieokreślony

 Rozpoczęcie pracy:                        od zaraz

To oferujemy Tobie:

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         500,00 Euro bonusu startowego - nieopodatkowanego, płatnego w trzecim miesiącu zatrudnienia (byłych pracowników firmy Piening GmbH obowiązują specjalne regulacje)

·         dietę w wysokości 60 EURO / dzień roboczy przy przyjeździe własnym autem

·         dodatki do nadgodzin + 25%

·         dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EURO

·         do 700 EURO bonusu za polecenie nowego pracownika

·         odzież roboczą i narzędzia firmy Würth

·         pomoc w tworzeniu grup do wspólnych dojazdów do pracy

·         trening językowy w ciągu pierwszych kilku miesięcy

·         wsparcie w nostryfikacji zawodu w Niemczech

·         komunikację przez aplikację firmową

·         asystentki mówiące w jezyku polskim

·         organizację ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Twoje możliwe zadania:

·         elektryka budowlana

·         elektryka przemysłowa

·         budowa i okablowanie szaf sterowniczych

·         prace serwisowe w obszarze przemysłowym

Szukasz stałej pracy w Niemczech oraz oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Odwiedź naszą stronę internetową: www.Piening-Montage.de

Piening GmbH

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Adam Fronczek

Tel. 0048**********92

Olga Rakowiecka

Tel. 0048**********04

Anne Bernat

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 919813122