2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Zgorzelec
Dodane 10 kwietnia 2024

Elektryk Berlin - Niemcy od 16€/h

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zadania:

  • Testy jednostkowe i funkcjonalne oraz odbiór końcowy wyłączników średniego napięcia

  • Testy wysokonapięciowe, rejestracja i analiza parametrów testowych oraz raportowanie ich

  • Testowanie izolacji 1kV/2kV

  • Czytanie list części, rysunków i schematów obwodów

  • Wykonywanie losowych próbek zgodnie ze specyfikacjami

Wymagania:

  • Kwalifikacje jako elektryk lub elektronik

  • Doświadczenie zawodowe

  • Wymagana umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (co najmniej B1)

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (od poniedziałku do piątku, w razie potrzeby w soboty)

  • Samochód i prawo jazdy będą dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • Stawka od 16,00€/h brutto (w zaleznosci od kwalifikacji i doswiadczenia)

  • Darmowa odzież robocza

  • Premie urlopowe i świąteczne

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 898954327