2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Gumieńce
Dodane 15 kwietnia 2024

Ekspert obsługi Klienta stacji Paliw Shell

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Ekspert obsługi Klienta / Kasjer/obsługa podjazdu

To wyjątkowa obsługa stacji Shell sprawia, że Klienci tu wracają.

Dlatego tak ważne u pracowników są: pozytywne nastawienie, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Jeśli nie brakuje Ci entuzjazmu oraz cechują Cię życzliwość i kultura osobista, to znaczy, że to praca idealna dla Ciebie.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to duży atut. Nie martw się jednak, jeśli to Twoja pierwsza praca w takim charakterze.

Jakie są główne zadania na tym stanowisku?

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Dbanie o ekspozycję towaru na półkach.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.
  • Prace porządkowe na stacji paliw.

Czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko?

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów.
  • Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności.
  • Zaangażowania i motywacji do pracy.
  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

Co oferujemy pracownikom na tym stanowisku?

  • praca w godzinach nocnych jak i w godzinach dziennych.
  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń.
  • Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę.
  • Karta MultiSport.
  • Zniżka na paliwa.
  • Zniżka na produkty Shell.
  • Atrakcyjny system premii i nagród.

Poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z Nami współpracę w wymiarze 1/1. 1/2 lub 3/4 etatu. Istnieje również możliwość pracy w same weekendy.

Chętne osoby proszę o przesłanie aktualnego CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 624266468