2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 24 kwietnia 2024

Ekspedytor - Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Poltraf sp. z o. o. oferuje pracę na stanowisku:

Ekspedytor

miejsce pracy: Bydgoszcz, Ostródzka 22

pełny etat;

godz. 4:00-12:00

Główne zadania:

·         Sortowanie przesyłek

·         Załadunek, rozładunek aut

·         Kontrola prawidłowego składowania przesyłek

·         Zabezpieczanie przesyłek zgodnie z wymogami bezpieczeństwa

·         Wydawanie przesyłek do dystrybucji

·         Kontrola jakości i bezpieczeństwa pracy

·         Raportowanie przesyłek niedoręczonych

·         Rozliczanie dokumentów od kierowców

Oczekiwania wobec kandydata:

·         Komunikatywność

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·         Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

·       Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta multisport, plan emerytalny)

·       Fundusz socjalny, z którego nas pracownicy dostają tzw. wczasy pod gruszą oraz bony świąteczne

·       Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

·       Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909120185