2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Pomorskie
  6. Media i PR - Lębork
Dodane 10 kwietnia 2024

Dziennikarz portalu informacyjnego lebork24.info

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w mediach, mieć wpływ na to, co dzieje się w naszym otoczeniu? Czekamy na Ciebie. W związku z rozwojem naszej redakcji lebork24.info poszukujemy osoby na stanowisko: dziennikarz

Zakres obowiązków:

- tworzenie treści i artykułów dziennikarskich o Lęborku i powiecie lęborskim

- dbałość o stały rozwój portalu

- obsługa mediów społecznościowych

- raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

- nastawienie na długotrwałą współpracę i jasne kryteria rozwoju

- samodzielność działania i kreowania sposobu pracy

- odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale osoby zainteresowane chętnie przyuczymy do stanowiska)

- lekkie pióro

- znajomość zasad pisowni języka polskiego (warunek konieczny)

- komunikatywność

- zainteresowanie tematyką regionalną

- rzetelność i dziennikarska ciekawość

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i terminowość

- posiadanie prawa jazdy kat. B

Informacje udzielamy telefonicznie. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 807495222