2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane 19 maja 2024

Dział MARKETINGU marki premium Biżuteria, ZEGARKI I AUTA LUKSUSOWE

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

M&M GOLD Jubiler Gwiazd zaprasza do zespołu marketingu

O nas:

M&M GOLD to renomowana grupa firm, która obejmuje salony biżuterii diamentowej, luksusowe zegarki, a także wypożyczalnię aut sportowych i premium. Z ponad 100 tysiącami obserwujących na naszych profilach na Instagramie, jesteśmy liderem w branży luksusowej. W związku z rozbudową naszego zespołu marketingowego i tworzeniem coraz lepszych treści dla naszych odbiorców, poszukujemy doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy dołączą do naszego zespołu marketingowego.

Dołącz do nas jako Specjalista Marketingu lub Asystentka:

Obowiązki:

  • Tworzenie strategii marketingowych: Aktywnie wspierasz zespół w planowaniu i realizacji strategii marketingowych dla naszych marek.

  • Zarządzanie treścią kampanii: Współtworzenie angażujących treści na platformy społecznościowe takie jak Facebook i Instagram, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i świadomość naszych marek.

  • Monitorowanie trendów: Śledzisz aktualne trendy w mediach społecznościowych, wprowadzając innowacje i świeże pomysły w działaniach online.

  • Analiza i raportowanie: Analizujesz dane z kampanii, przygotowujesz raporty i rekomendacje w celu optymalizacji działań marketingowych.

  • Współpraca kreatywna: Pracujesz z zespołem kreatywnym nad tworzeniem materiałów wizualnych i multimedialnych.

  • Działania PR: kontakt oraz organizacja współprac z gwiazdami

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży luksusowej: Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu strategii marek premium z branży zegarków lub samochodów luksusowych.

  • Umiejętności cyfrowe: Znajomość narzędzi i platform marketingowych, umiejętność tworzenia efektywnych kampanii marketingowych.

  • Kreatywność: Zdolność do generowania innowacyjnych pomysłów marketingowych.

  • Komunikacja: Doskonała zdolność pisemnej i werbalnej komunikacji, adaptacja stylu do różnych marek.

  • Organizacja: Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i gotowość do adaptacji.

Oferujemy:

  • Dynamiczne środowisko pracy: Możliwość rozwoju w sektorze luksusowym, współpraca z topowymi markami.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu.

  • Wyjątkową wymarzoną pracę dla osoby kochającej marketing oraz branżę premium

Dołącz do nas!

Jeśli pasjonujesz się marketingiem, jesteś kreatywny/a i chcesz wpłynąć na strategie marketingowe renomowanych marek, prześlij nam swoje CV w formacie PDF.

Szukamy osób z doświadczeniem, gotowych na pracę w naszym biurze oraz na sesjach w terenie – nie oferujemy możliwości pracy w pełni zdalnej na tym stanowisku.

Przygotuj się na nowe wyzwania i cele stań się częścią naszego zespołu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919439144