2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Majowe
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca Klienta w salonie sprzedaży PLAY, Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Pracuj z Viamind! – jesteśmy autoryzowanym partnerem PLAY

Dołącz do naszego teamu i rozwijaj się w branży telekomunikacyjnej z marką PLAY

Rekrutujemy na stanowisko:

Konsultant w salonie partnerskim PLAY

Oferujemy:

-        Umowę o pracę na pełny etat

-        Szkolenia produktowe i sprzedażowe

-        Realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu

-        Liczne konkursy sprzedażowe

-        Dostęp do benefitów: MultiSport, Ubezpieczenie Grupowe, prywatna opieka medyczna

Twoje zadania:

-        Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży

-        Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi Klienta zgodnie ze standardami Firmy

-        Realizacja zadań administracyjnych (posprzedażowych)

-        Dbanie o wygląd salonu

W realizacji zadań pomoże Ci:

-        Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

-        Dobra organizacja pracy i umiejętności handlowe

-        Zorientowanie na potrzeby klienta i łatwość nawiązywania relacji

-        Chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) ).

Klikając w przycisk „Wyślij” /bądź wysyłając swoje CV poprzez portal na którym jest aktywne ogłoszenie o pracę wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Viamind Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, 02-699, ul. Taborowa 20, jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Viamind Sp. z o.o , to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.viamind.eu

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 911251356