2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

doradca klienta w salonie smartSPOT

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Doradca klienta

Miejsce pracy: salon smartSPOT w Bydgoszczy

Wymiar godzin: około 50-60 godzin w miesiącu

Godziny otwarcia salonu: od poniedziałku do piątku od 10 do 20 oraz w soboty od 11 do 14

Wynagrodzenie: podstawa (27,70 zł brutto/h) + prowizja od każdego sprzedanego produktu.

Jeśli:

  • jesteś samodzielny,

  • w pracy chcesz mieć stały kontakt z innymi ludźmi,

  • potrafisz zarządzać swoimi zadaniami,

  • wyróżniasz się ponadprzeciętną kulturą osobistą,

  • jesteś aktywny/aktywna i nie lubisz stagnacji,

  • masz energię do działania, która nie gaśnie przy pierwszej napotkanej trudności,

  • szybko nawiązujesz przyjazne relacje z ludźmi,

  • dobrze operujesz słowem mówionym i pisanym,

  • szybko zdobywasz wiedzę,

TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

Czego wymagamy?

  • umiejętności poruszania się w internecie oraz znajomości trendów w Social Mediach,

  • zainteresowania branżą telefonów i nowoczesnymi technologiami,

  • chęci rozwoju,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • elastyczny grafik,

  • pakiet benefitów (Multisport i Multilife),

  • umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od Twoich preferencji),

  • uczciwe wynagrodzenie z prowizjami za sprzedaż,

  • profesjonalne szkolenie od podstaw,

  • pracę w stabilnej, polskiej firmie (jesteśmy na rynku od 15 lat),

  • wsparcie i sprawne rozwiązywanie napotkanych problemów.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów,

  • współpraca z działem marketingu,

  • tworzenie i udostępnianie ogłoszeń z firmowych kont (OLX, FB),

  • montaż szkieł i folii na telefonie,

  • wystawianie faktur i paragonów,

  • odpisywanie na wiadomości i odbieranie połączeń,

  • sprzedaż telefonów, akcesoriów i usług dodatkowych,

  • budowanie bazy klientów i utrzymywanie relacji z nimi.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912224703