2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca klienta w Salonie Optycznym, pełen etat!

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy salonem optycznym z ponad 18-letnim doświadczeniem, poszukującym doświadczonego doradcy klienta, który będzie odpowiedzialny za obsługę klientów, pomoc w doborze odpowiednich oprawek oraz soczewek okularowych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz pasja do pomagania klientom. Zachęcamy do aplikowania kreatywnych kandydatów gotowych do nauki, wniesienia nowych pomysłów i inicjatyw oraz osób z wykształceniem związanym z optyką.

Obowiązki na stanowisku to:

  • Aktywna sprzedaż różnorodnych produktów optycznych

  • Dbanie o ekspozycję salonu

  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta

  • Perfekcyjna znajomość katalogów soczewek okularowych tzw "szkieł"

Wymagania:

  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, empatia, budowanie relacji z klientami.

  • Chęć nauki i rozwoju.

  • Pasja do pomagania klientom w dobraniu odpowiednich okularów.

  • Umiejętności sprzedażowe: aktywne słuchanie, identyfikacja potrzeb klienta, proponowanie odpowiednich rozwiązań.

  • Prezencja.

  • Kreatywność i inicjatywa w poprawie doświadczenia klienta w salonie optycznym.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługi klienta lub optyki okularowej.

Oferujemy:

  • Pełen etat.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z premią uzależnioną od umiejętności sprzedażowych i obrotu salonu.

  • Szkolenia i konkursy.

  • Przyszłościowo możliwość zostania kierownikiem salonu

Informacje dodatkowe:

  • Standardowe godziny pracy: poniedziałek-piątek 10:00-18:00, sobota 10:00-13:00.

  • Przyjazne warunki pracy.

  • Lokalizacja: Bałtycka 64, Bydgoszcz.

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF ze zdjęciem. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z Optyk Okulista Domagalscy! Nie czekaj! Rekrutacja jest otwarta do 10 kwietnia!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909005932