2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bukowe
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta Świat Zabawek Outlet Park Szczecin

Wynagrodzenie

4 250 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Sieć sklepów Świat Zabawek, specjalizująca się w sprzedaży zabawek, artykułów szkolnych i sportowych, poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

-rozmowa z ludźmi przychodzi Ci łatwo

-nie boisz się sprostać wyzwaniom stawianym przez najmłodszych klientów każdego dnia

-potrafisz pracować w zespole i umiesz dbać o jego dobry klimat

-interesuje Cię branża zabawek i artykułów szkolnych

-wpływa zabawek na rozwój dzieci jest Ci bliski

Opis stanowiska:

- profesjonalne doradztwo i obsługa klienta

- aktywna sprzedaż oferowanych produktów

-dbanie o właściwą wielkość stanów towarowych oraz o ekspozycję asortymentu w sklepie

-realizacja celów sprzedażowych

-budowanie pozytywnego wizerunku marki

Od kandydatów oczekujemy:

-umiejętności obsługi urządzeń takich jak: kasa fiskalna, terminal, komputer

-zaangażowania, elastyczności i otwartości na zmiany

-wykształcenia minimum średniego

-dyspozycyjności: praca zmianowa, również w weekendy

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów, nie tylko w zespole, ale także z klientem

-minimum rocznego doświadczenia w obszarze sprzedaży, mile widziana znajomość branży zabawek

Oferujemy:

-pracę w małym, stabilnym zespole

-kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi systemu sprzedaży oraz z standardów obsługi klienta, które wyznajemy

-możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów

-szkolenia branżowe, produktowe i handlowe

-umowę o pracę,

 Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Toys Gallery Spółka z o.o., ul.Ks.Prymasa A.Hlonda 10/u 100 Warszawa, właściciela marki Świat Zabawek, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 912188745