2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca klienta - sprzedawca w salonie meblowym Mandallin na 1/2 etatu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą mebli kolonialnych. Działamy na rynku ponad 10 lat i posiadamy stabilną pozycję na rynku. Dzięki sprzedaży internetowej obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę. Obecnie posiadamy 2 salony stacjonarne w Toruniu i Bydgoszczy.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Mandallin Nahajowscy S.J. poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta – Sprzedawca

Do salonu meblowego w prestiżowej Galerii Dom i Wnętrze (ul. Szajnochy 2) w Bydgoszczy.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Termin rozpoczęcia pracy: elastycznie

Oczekiwania:

  • wymagane doświadczenie w handlu

  • umiejętne załatwianie problemów klienta

  • wykształcenie minimum średnie

  • samodzielność i skrupulatność, wysoka kultura osobista

  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w salonie meblowym

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż mebli zgodnie z polityką firmy

  • profesjonalna obsługa klienta

  • doradztwo produktowe

  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy

  • dbanie o ekspozycję

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1/2 etatu

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenie wdrożeniowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911266614