2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Gumieńce
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca klienta butik/suknie ślubne Szczecin centrum

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam doradcy klienta do komisu sukien ślubnych i butiku (CH TOBRUK - centrum miasta)

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność poranna 9-16:30 ilość godzin i dni do przepracowania do dogadania

  • status studenta/ucznia - warunek konieczny

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze, jeżeli nie nauczymy Cię wszystkiego :)

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • umiejętności sprzedażowe oraz pozytywne podejście do klienta

Zakres obowiązków:

  • obsługa social mediów

  • prowadzenie transmisji sprzedażowych

  • wykonywanie zdjęć produktów

  • sprzedaż stacjonarna

CV z krótkim opisem swojej osoby prosimy wysyłać w wiadomości wraz z adnotacją o dyspozycyjności .

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 878981622