2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 21 maja 2024

Doradca Klienta Salon Samochodów Używanych Hyundai Promise.

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

UWAGA ! Rekrutujemy. Szukamy osoby na stanowisko: Doradca Klienta, w Salonie Samochodów Używanych Hyundai Promise.

W codziennej pracy stawiamy na:

  • Komunikatywność i otwartość podczas prezentacji samochodów oraz w rozmowach telefonicznych

  • Orientację na potrzeby Klienta oraz chęć uczenia się nowych rzeczy

  • Stały rozwój w zakresie znajomości rynku motoryzacyjnego

  • Wysoką kulturę osobistą

Opis stanowiska :

  • Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku handlowym

  • Do Twoich obowiązków, oprócz pozyskiwania nowych Klientów i dbania o Klientów już pozyskanych, będzie należało budowanie pozytywnego wizerunku marki Hyundai w zakresie pojazdów używanych

  • Będziesz przygotowywał/a oferty sprzedaży oraz wyceny odkupu pojazdów używanych

  • Będziesz stale monitorował rynek pojazdów używanych, podnosił swoja wiedzę sprzedażową oraz techniczną

  • Będziesz odpowiedzialny za ekspozycję pojazdów oraz ofertę dostępnych pojazdów w Internecie

  • Szukamy handlowca do pracy stacjonarnej - sprzedaż oraz wycena i odkup pojazdów używanych, ofertowanie i sprzedaż produktów finansowych (kredyt, leasing, wynajem)

Wymagania:

  • Komunikatywność, determinacja i łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • Cenimy takie cechy jak sumienność, punktualność, dyspozycyjność oraz determinacja do osiągania założonych celów

  • Szukamy osoby do stałej współpracy, lojalnej i chcącej się z nami związać długofalowo, dla której branża motoryzacyjna jest pasją

  • Nie wymagamy doświadczenia w branży (doświadczenie w sprzedaży jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym)

Oferujemy:

  • Stabilną podstawę, oraz nielimitowany system prowizyjny zależny od Twoich wyników

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon i komputer, dostęp do wszystkich systemów wycen i monitorowania rynku pojazdów używanych

  • Wynajem nowego pojazdu w programie pracowniczym

  • Dołączysz do zgranego zespołu profesjonalistów, którzy są w tej branży od lat

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i doskonalenia umiejętności sprzedażowych i technicznych

Być może to właśnie Ciebie szukam ?

Już dziś wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: k.rzepiela[malpa]eltrans.com.pl

 Dziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, że wszystkie przeanalizujemy,

jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 821942136