2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łomianki
Dodane 10 czerwca 2024

Doradca klienta / Handlowiec

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeżeli szukasz ciekawej pracy w branży Beauty, a nie chcesz pracować w gabinecie kosmetycznym - To Jest Oferta Dla Ciebie

Firma NEWFACE GROUP Sp. z o.o. to międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim, która zajmuje jedno z czołowych miejsc w sprzedaży wyposażenia do salonów kosmetycznych. Oferujemy najwyższej klasy urządzenia amerykańskiej firmy zemits.pl do zabiegów w zakresie Kosmetologii. Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma NEWFACE GROUP Sp. z o.o. oferuje stałą pracę dla kosmetyczki, kosmetologa, handlowca.

  • Jeżeli szukasz ciekawej pracy w branży Beauty, a nie chcesz pracować w gabinecie kosmetycznym,

Zapraszamy do współpracy

Opis stanowiska:

  • Udzielanie konsultacji, porad, telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem

  • Kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy

  • Fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu

  • Obsługa klienta po sprzedaży i kontakt z nim

  • Aktywna współpraca z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Realizacji planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie

  • Zdolności szybkiego uczenia się

  • Poprawnej dykcji

  • Chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • Wysoki poziom komunikatywności

  • Odpowiedzialność.

  • Uśmiech na twarzy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników,

  • Prowizje od sprzedaży,

  • Zniżki na zakup urządzeń firmy

  • Bezpłatne szkolenia i ciągła edukacja,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy .

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Przejrzyste zasady współpracy.

  • Spotkania integracyjne

Praca w siedzibie firmy w Łomiankach.

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 843273620