2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 28 maja 2024

Doradca klienta ds. Ubezpieczeń

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów – nauczymy Cię budować sieć kontaktów i pozyskiwać klientów z różnych branż.

  • Prowadzenie rozmów i spotkań sprzedażowych z klientami – pokażemy Ci jak prezentować ofertę ubezpieczeniową.

  • Badanie potrzeb i oczekiwań klienta w celu przygotowania najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego.

  • Budowanie relacji z klientami na zasadzie wzajemnego zaufania i szacunku.

  • Samodoskonalenie poprzez udział w szkoleniach i warsztatach zawodowych z trenerami wewnętrznymi i ekspertami zewnętrznymi. Dostosujemy Twoją ścieżkę kariery do Twoich ambicji.

Nasze wymagania

  • Inicjatywa i orientacja na osiąganie celów.

  • Kreatywność i myślenie poza utarte schematy.

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Gotowość na współpracę w oparciu o umowę B2B.

  • Wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premię wdrożeniową, możliwość wsparcia finansowego i dodatek paliwowy przez pierwsze dwa lata ) – masz realny wpływ na wysokość dochodów.

  • Analizę Twoich kompetencji i predyspozycji - stworzoną dzięki profesjonalnemu narzędziu diagnostycznemu, na podstawie której otrzymasz indywidualny plan rozwoju.

  • Współpracę z rozpoznawalną marką – czterokrotnie zajęliśmy 1 miejsce w rankingu najbardziej wartościowych marek świata Interbrand. Kolejny raz zostaliśmy docenieni przez Brand Finance Global, jako cenna i silna marka wśród międzynarodowych gigantów.

  • Jasną ścieżkę kariery - możliwość rozwoju w kierunku sprzedażowym, menedżerskim lub trenerskim.

  • Wsparcie menedżera, trenera oraz zespołu szkoleniowego - zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę o ubezpieczeniach.

  • Profesjonalne szkolenia i programy mentoringowe - uzyskasz certyfikaty branżowe.

  • Elastyczny czas pracy - idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym.

  • Dla osób pracujących – możliwość dodatkowego źródła dochodu.

  • Konkursy sprzedażowe - atrakcyjne nagrody, np. wycieczki zagraniczne.

  • Wkraczając w ciekawy świat ubezpieczeń, stawiasz krok w kierunku nie tylko pewnej przyszłości, ale również obszaru pełnego możliwości finansowych i rozwojowych. To branża, w której łączą się nie tylko innowacyjne podejścia do biznesu, ale także ludzka empatia i troska o przyszłość. Nasza firma to więcej niż korporacja – to społeczność ludzi, dla których liczy się nie tylko wynik, ale także droga do jego osiągnięcia.

    Przygotuj się na podróż, gdzie każde wyzwanie staje się okazją, a każdy dzień to nowa szansa do osiągnięcia czegoś wyjątkowego.

    Dołącz do Nas i Bądź na Fali: Kierunek - Sukces!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918237374