2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Krapkowice
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca Klienta Bank Millennium Krapkowice

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Placówki partnerskie Banku Millennium to siec oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium.

Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

DORADCA KLIENTA

Miejscowość: Krapkowice

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami

obowiązującymi w Banku Millennium

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów detalicznych oraz małe i średnie firmy

• realizacja planów sprzedażowych

• obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i ich produktów

• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług

telekomunikacyjnych

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Dołączając do nas otrzymasz:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

• pracę w przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).''

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 909164031