2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Namysłów
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Handlowy BM Namysłów

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do Grupy Muszkieterów!

Poszukujemy:

Doradcy Handlowego

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w sklepie,

  • aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach,

  • dbanie o ekspozycję towaru oraz zaopatrzenie,

  • utrzymanie porządku na dziale.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i punktualności,

  • dobrej organizacji pracy,

  • obsługi komputera,

  • sumienności i dokładności.

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania oraz zatrudnienia,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • szkolenia, które poszerzą Twoją wiedzę,

  • współfinansowane ubezpieczenie na życie,

  • dodatkowe premie kwartalne oraz premie świąteczne.

  • Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych Pracowników, wyślij swoje CV za pośrednictwem OLX, można też CV złożyć osobiście ( BM Namysłów, Bohaterów Warszawy 20b)

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę dla Flores sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 20b, 46-100 Namysłów na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 789930209