2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Świerczewo
Anna Kowalska
Dodane 14 czerwca 2024

Doradca ds. sprzedaży ( sklep firmowy)

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Klimas Wkręt-met to czołowy producent najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Zadania na stanowisku

  • praca w sklepie firmowym,
  • profesjonalna obsługa klientów i doradztwo w wyborze odpowiednich produktów,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i jej produktów
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,
  • dbanie o ekspozycję towaru.

Oczekiwania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • wykształcenie min. średnie, mile widziana wiedza techniczna,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • sumienność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem (dzielimy się wiedzą)
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • naukę języków obcych poprzez specjalną platformę ( angielski, niemiecki, hiszpański, francuski)
  • dodatkowe świadczenia socjalne – paczki świąteczne, bony na święta, imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 920638315