2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 07 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży samochodów BMW Sikora OPOLE

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        Realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów;

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz identyfikowanie potencjału sprzedażowego;

·        Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów);

·        Budowanie długofalowych relacji z Klientami;

·        Ciągłe podnoszenie zadowolenia obsługiwanych Klientów;

·        Raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych oraz kontaktów z Klientami

WYMAGANIA

·        Minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta (preferowane doświadczenie w markach Premium);

·        Prawo jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy;

·        Zainteresowanie branżą motoryzacyjną;

·        Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności zarządzania wizerunkiem;

·        Umiejętność i gotowość do szybkiego uczenia się;

·        Umiejętność pracy pod presją czasu, ukierunkowanego na osiąganie celów sprzedażowych;

·        Dyspozycyjność do pracy 1- 2 soboty w miesiącu

OFERUJEMY

·        Umowę o pracę,

·        Atrakcyjny system wynagrodzeń,

·        Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń, zakończonych prestiżowym certyfikatem,

·        Możliwość rozwoju zawodowego,

·        Pakiet medyczny PZU

·        Dofinansowanie do pakietu Medicover Sport

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 903027089