2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 02 kwietnia 2024

Doradca ds. sprzedaży części i akcesoriów / Magazynier

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Arpol Motor Company Sp. z o.o.,

poszukuje kandydata na stanowisko: Doradca ds. sprzedaży części i akcesoriów / Magazynier

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klientów i przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe od Klienta zewnętrznego, jak również spływających z poszczególnych Działów firmy

  • Pomoc w doborze właściwych części samochodowych i akcesoriów

  • Obsługa sprzedaży przychodzącej telefonicznie, e-mailowo

  • Stała kontrola stanów magazynowych części zamiennych

  • Obsługa i kontrola niezgodności w dostawach materiałów

  • Monitorowanie i kontrola zamówień

  • Przyjmowanie dostaw

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Obsługa depozytu opon

Wymagania

  • Zorientowanie na Klienta przy zachowaniu wysokich standardów pracy

  • Znajomość mechaniki pojazdowej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Predyspozycje do pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Prawo jazdy kat B

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej (sprzedaż części)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Stabilność zatrudnienia

  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System szkoleń

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

    Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arpol Motor Company Sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym.  Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w Arpol Motor Company Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.   Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności pod adresem: www.arpol.com.pl

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 900574319