2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca ds. programu Czyste Powietrze/ obsługa prefinansowań

Wynagrodzenie

10 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

FIRMA N ENERGIA

OPIS STANOWISKA

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowa relacji

  • doradztwo w zakresie pozyskania dotacji

  • przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb Klienta

WYMAGANIA

  • brak wymaganego doświadczenia

  • dyspozycyjność

  • umiejętność utrzymywania i nawiązywania relacji

  • samodzielność, odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY

  • szkolenia, które przygotują Cię do pracy (darmowe)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od Twojego zaangażowania)

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu

  • możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturze firmy

  • programy motywacyjne

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909281884