2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 03 maja 2024

Doradca ds. nieruchomości - praca w działającej od 30 lat agencji

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Od lat zatrudniamy i przyuczamy chętnych do zawodu doradcy do spraw nieruchomości. Fakt ten utwierdził nas w przeświadczeniu, iż na pierwszym miejscu jest zawsze człowiek.

Pośrednik nieruchomości, agent, czy doradca to zawód nietypowy, który oprócz wiedzy merytorycznej powinien charakteryzować się określonymi predyspozycjami i silnie widocznymi cechami osobowości. Nacisk kładzie się na umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami, komunikatywność, ale to trochę za mało. W rzeczywistości sukcesy w tym zawodzie odnoszą osoby niebojące się stawiać czoła nowym wyzwaniom i jednocześnie charakteryzujące się rozwiniętą empatią. Konsekwencja, pewność siebie, stanowczość i kreatywne myślenie to zestaw cech, które zwiększają szanse na regularne transakcje i stały przychód. Jeżeli jesteś osobą o wymienionych wyżej cechach, czekamy na Ciebie. Jeżeli nie jesteś doświadczony, a chcesz zdobyć nowy zawód, Twoja decyzja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Potrafimy przygotować każdego, kto pragnie odnieść sukces w branży nieruchomości.

Nadrzędne wartości, którymi się kierujemy to - staranność, uczciwość, kompetencja, odpowiedzialność. To one sprawiają, że każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Traktujemy kontrahenta tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani, zachowując przy tym najwyższe standardy pracy.

Nieustannie zdobywamy nową i aktualizujemy posiadaną wiedzę, aby być oparciem merytorycznym dla naszych klientów.

Firma istnieje od 1992 roku. Posiada ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz licencję PFRN Nr 1838. Jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Biuro znajduje się w prestiżowej lokalizacji Szczecina - al. Wojska Polskiego 58/2.

OFERUJEMY:

- wsparcie doświadczonego zespołu i miłą atmosferę pracy, atrakcyjny system

wynagradzania, możliwość osiągania wysokich dochodów

- telefon służbowy, programy do obsługi rynku nieruchomości, dostęp do wszystkich

urządzeń biurowych w siedzibie firmy, w tym własne stanowisko pracy z dostępem do

internetu

- elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

- szkolenia branżowe

WYMAGANIA:

- umiejętność negocjacji

- odpowiedzialność, komunikatywność i zdolności interpersonalne, zmierzające do

budowania trwałych relacji z kontrahentami

- wykształcenie minimum średnie

- nastawienie na działanie, rozwinięte kompetencje miękkie

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

OPIS STANOWISKA:

- obsługa klientów biura nieruchomości

- weryfikacja stanu prawnego nieruchomości wsparta nadzorem pośrednika z licencją

- rozpoznawanie potrzeb klientów

- pozyskiwanie nowych klientów i nieruchomości

- przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości

- nadzór nad procesem sprzedaży lub wynajmu nieruchomości

- współpraca z innymi pośrednikami, agentami na rynku nieruchomości oraz z instytucjami takimi jak: kancelarie notarialne, urzędy miast i gmin, ośrodki dokumentacji geodezyjnej itp.

- dbanie o dobry wizerunek firmy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres poniżej wskazany.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 914663939