2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca ds. napraw blacharsko-lakierniczych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zmień swoją rzeczywistość na lepsze i zostań częścią firmy Toyota Jaworski Auto – organizacji, która łączy najwyższą jakość obsługi klienta, prestiż marki Toyota z wieloletnią i najwyższą w regionie pozycją na rynku motoryzacyjnym. Jaworski Auto Sp. z o. o. to Autoryzowany Dealer Toyoty, który obecnie do swojego zespołu w Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko doradcy serwisu blacharsko - lakierniczego.

Każda wspaniała podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku!

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta serwisu blacharsko-lakierniczego

  • Prowadzenie pełnego procesu obsługi naprawy:

planowanie i przygotowanie przyjęcia pojazdu

wydanie pojazdu

  • Przygotowywanie kosztorysów napraw

  • Kontakt i zgłaszanie szkód w towarzystwach ubezpieczeniowych

  • Dbałość i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii napraw i budowy pojazdu

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale likwidacji szkód w serwisie blacharsko-lakierniczym

  • Umiejętność budowania długofalowej współpracy z Klientami

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń

  • Możliwość rozwoju

  • Możliwość pracy w organizacji otwartej na nowe pomysły i działania

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Benefity

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Owoce

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa / herbata

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910695194