2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubuskie
  6. Rekrutacja - Zielona Góra
Dodane 23 maja 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Zdalny Rekruter!

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ACC SERVICE Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w leasingu pracowniczym, pośrednictwie pracy oraz doradztwie w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zespołu, który pracuje z pasją i zaangażowaniem.

O nas: Jesteśmy zgranym zespołem, który stawia na profesjonalizm, innowacyjność i otwartość na nowe wyzwania. W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera, gdzie każdy ma możliwość wyrażenia swoich pomysłów i zdobycia cennego doświadczenia.

Zadania, które będą na Ciebie czekać:

  • Rekrutacja personelu na stanowiska produkcyjne, magazynowe, specjalistyczne

  • Tworzenie i publikacje ofert pracy na portalach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych

  • Tworzenie systemu poleceń na wybrane stanowiska pracy

  • Raportowanie efektów pracy

  • Współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy

  • Angażowanie się w działania wizerunkowe firmy

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Bardzo dobrej znajomości języka ukraińskiego/rosyjskiego oraz polskiego- warunek konieczny

  • Doświadczenia w rekrutacji masowej (branża HR, agencja rekrutacyjna)

  • Umiejętności budowania relacji z kandydatami

  • Kreatywności i elastyczności w działaniu

  • Pasji do pracy w zespole i osiągania wspólnych celów

  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz zarządzania kilkoma projektami rekrutacyjnymi jednocześnie

  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi w branży rekrutacyjnej

  • Mile widziana jest również znajomość legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje pomysły są cenione

  • Pracę w profesjonalnym zespole, który wspiera się nawzajem

  • System premiowy za każdego zrekrutowanego pracownika

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach

  • Elastyczne godziny pracy, które sam sobie ustalasz

  • Pracę zdalną

Dołącz do nas i bądź częścią naszego sukcesu!

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz rozwijać się w firmie, gdzie drugi człowiek jest dla nas najważniejszy, prześlij nam swoje CV

Nie czekaj - zacznij swoją przygodę z ACC SERVICE już teraz!

Agencja Pracy ACC Service Sp z o. o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem KRAZ /20826/

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 920418583