2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Bielany
Dodane 09 kwietnia 2024

Dołącz do Naszego Zespołu jako Specjalista ds. Marketingu

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Studio Grafiki UltraGraf istnieje od 2010 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze wartości to wysoka jakość, innowacyjność oraz spójność usług.

UltraGraf oferuje szeroki zakres usług marketingowych, w tym:

  • Tworzenie stron internetowych i sklepów internetowych

  • Pozycjonowanie SEO

  • Projektowanie i druk

  • Opracowywanie strategii marketingowych

  • Zarządzanie mediami społecznościowymi

  • Kampanie reklamowe Google Ads

Jeśli uwielbiasz tworzyć kreatywne treści i pasjonuje Cię marketing online to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Pisanie angażujących treści blogowych

  • Aranżacja treści na stronach internetowych

  • Uzupełnianie treści zgodnie z zasadami optymalizacji SEO

  • Tworzenie ciekawych postów na kanały Social Media

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny

  • Lekkie pióro

  • Kreatywność

  • Pracowitość

  • Doświadczenie w optymalizacji treści pod kątem SEO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji

  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne godziny (praca zdalna - około 20h/tydzień)

  • Dużą przestrzeń do samodzielności

  • Pracę nad ciekawymi projektami.

CV z załączoną klauzulą RODO prosimy wysyłać na adres: kontaktmałpaultragraf.pl

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Zgoda RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane tylko do zakończenia rekrutacji, w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 910524833