2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Baranowo
Dodane 09 maja 2024

Dołącz do Happy Teamu jako kosmetolog na 1/2 etatu!

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baranowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Happy Skin Clinic poszukuje kosmetologa! Dołącz do naszego Happy Teamu, gdzie dbamy nie tylko o urodę, ale także o pozytywną atmosferę pracy!

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało wykonywanie różnorodnych zabiegów hi-tech, takich jak depilacja laserowa Light Sheer, laser Alma na naczynka i przebarwienia, Hifu, Dermapen, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, Geneo, fale radiowe Venus Legacy, LPG endermologia, fala akustyczna Storz, oraz iniekcyjnych, takich jak mezoterapia, stymulatory tkankowe. Ponadto, będziesz prowadzić konsultacje i tworzyć spersonalizowane plany zabiegowe, a także wspierać sprzedaż detaliczną kosmetyków.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe w kosmetologii lub pielęgniarstwie.

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy kosmetologa.

  • Dyspozycyjności, gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz co drugą sobotę.

  • Zaangażowania, wysokiej kultury osobistej oraz wysokich standardów obsługi klienta.

Co oferujemy:

  • Pracę w 1/2 etatu.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, obejmujące podstawę, premię oraz dodatki.

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych, oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

  • Pracę w renomowanej Klinice, istniejącej na rynku od 13 lat.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dołącz do nas, stwórz razem z nami Happy team i pomóż naszym klientom poczuć się jeszcze piękniejszymi!

adres strony

www.happyskinclinic.pl

Lokalizacja

Baranowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranowo
ID: 917208072