2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 27 kwietnia 2024

Dodatkowa praca przy rozładunkach (sieć restauracji)

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w 100 krajach i zatrudniającym ponad 10000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Warszawa, Tychy, Poznań, Gdańsk) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i rozkładanie towaru zgodnie ze standardami bezpieczeństwa żywności w restauracjach partnerskich na terenie Warszawy

  • Kontrola poprawności dostaw

  • Rozkładanie towaru

  • Dbałość o porządek w magazynie restauracji i przygotowywanie opakowań zwrotnych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Dyspozycyjność: praca również w godzinach nocnych

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze wózka paletowego

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Wypłatę co dwa tygodnie

  • Szkolenie w restauracji partnerskiej

  • Stałe wsparcie koordynatora

  • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w restauracji partnerskiej

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dołącz do nas!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 898913467