2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ochota
Dodane 25 kwietnia 2024

Dobrze płatna praca w finansach - DODATKOWA

Wynagrodzenie

1 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja online

Dołącz do OVB Polska i wspólnie z nami rozwijaj swoją karierę w branży finansowej!

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w doradztwie finansowo -ubezpieczeniowym dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku, działając już od ponad 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych osób chcących rozwijać się razem z nami w branży finansowo - ubezpieczeniowej.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Uczestnictwo w procesie doradztwa finansowego pod nadzorem doświadczonych Pośredników Finansowych.

  • Wsparcie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów.

  • Uczestnictwo w szkoleniach i programach rozwojowych mających na celu zdobycie wiedzy i umiejętności finansów i ubezpieczeń.

Co oferujemy

Dla wszystkich

  • Okazję do nauki nowego zawodu od podstaw.

  • Profesjonalne wsparcie i szkolenia, które pozwolą Ci rozwijać się w branży finansowej.

  • Elastyczny czas pracy, który pozwoli Ci pogodzić pracę z innymi zobowiązaniami.

  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia podczas pracy z doświadczonymi Pośrednikami Finansowymi.

  • Perspektywy rozwoju kariery i awansu w ramach naszej organizacji.

  • Konkurencyjne prowizje i możliwość budowania pasywnego dochodu;

Dla etatowców:

  • Możliwość dorabiania dodatkowych pieniędzy poza godzinami pracy.

  • Ścieżka rozwoju i awansu na stanowiska managerskie dla osób z potencjałem i zaangażowaniem.

Dla osób z ambicjami przedsiębiorczymi:

  • Możliwość rozwoju własnego biznesu w ramach działającego od ponad 30 lat przedsiębiorstwa.

  • Brak nakładów własnych: Możliwość rozpoczęcia pracy bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy

  • Zwolnienie z VAT: Działalność zwolniona z podatku VAT

Dla przedsiębiorców:

  • Możliwość rozszerzenia swojej oferty o usługi finansowo-ubezpieczeniowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Chęć rozwoju zawodowego w branży finansowej.

  • Umiejętności komunikacyjne i zdolności interpersonalne.

  • Motywacja do osiągania wyników i gotowość do pracy w zespole.

Informacje dodatkowe

  • Nie wymagamy doświadczenia sami nauczymy Cię wszystkiego

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i zainteresowaną rozwojem w branży finansowo - ubezpieczeniowej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 898665058