2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Częstochowa
  6. Prace magazynowe - Ostatni Grosz
Dodane 22 kwietnia 2024

DLA STUDENTÓW Praca E-commerce - pracownik magazynu / pakowacz

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca E-commerce - pracownik magazynu/pakowacz

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Częstochowa

Studiujesz lub uczysz się i chciałbyś podjąć pracę? Świetnie się składa. Zapraszamy kandydatów do aplikacji w naszej ofercie. Zajmujemy się sprzedażą zabawek i art dla dzieci. U nas nie musisz dźwigać ciężarów.

Interesuje Cię automatyzacja handlu? U nas ją znajdziesz

Interesują Cie komputery i programowanie? U nas możesz przetestować swoje pomysły

Lubisz pracować wśród młodych? Jesteśmy młodzi i ambitni

Lubisz dobrą i luźną atmosferę? Znajdziesz ją u nas

Szukamy pracowników na stałe, lecz jeśli potrzebujesz pracy na z góry określony okres daj nam znać.

Poszukiwana młoda osoba do pracy w magazynie wysyłkowym naszej firmy w Częstochowie. Szukamy osoby pogodnej, komunikatywnej, sumiennej i uczciwej, zaangażowanej oraz kreatywnej . Oczekujemy chęci do pracy i umiejętnością jej planowania oraz organizacji.

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie przesyłek kurierskich

  • Kompletowanie zamówień

  • Obsługa zwrotów

  • Przyjmowanie dostaw

  • Organizacja funkcjonowania magazynu

  • Wydawanie przesyłek firmom kurierskim

  • Kontrola stanów magazynowych opakowań wysyłkowych

  • Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność

  • Wysoka komunikatywność

  • Punktualność

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania BaseLinker

  • znajomość programu Subiekt

  • Zainteresowanie programowaniem

  • Zainteresowanie automatyzacją

  • Zainteresowanie sztuczną inteligencją

  • Umiejętność obsługi kolektorów danych

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

Praca Blisko centrum. Bezproblemowy dojazd tramwajem (400m od przystanku)

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą dot. RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 721150131