2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Swadzim
Dodane 23 kwietnia 2024

Detailer do salonu w Swadzimiu - dużo zleceń na polerowanie i ceramiki

Wynagrodzenie

4 846 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z bardzo dużą ilością pracy poszukujemy ekipy detailerów do salonu samochodowego marki premium w Swadzimiu

Obowiązki detailing: polerowanie i korekty lakieru

Dodatkowo: nakładanie ceramik

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w okresie próbnym

  • umowę o pracę po wdrożeniu

  • pracę od poniedziałku do piątku i jedną sobotę w miesiącu

  • 8 godziny dzień pracy w godzinach otwarcia salonu

  • wynagrodzenie w detailingu - podstawa 3,5 tys netto + 5% od usług (nie mamy sufitu wynagrodzeń, a średnie wynagrodzenie zaczynamy od 4,5 tys. netto)

  • odzież firmową

  • szkolenia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat b

  • doświadczenie w polerowaniu w przypadku detailera - wymóg konieczny

  • dokładność i sumienność

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 905865404