2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

DEKARZ d. PŁASKIE / SPADZISTE. Praca w Belgii. Wysokie wynagrodzenie

Wynagrodzenie

20 655 - 22 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do naszego zespołu jako dekarz dachów płaskich bądź dekarz dachów spadzistych i rozwijaj swoją karierę w międzynarodowym środowisku.

Twoje obowiązki będą obejmować:

Dekarz dachów płaskich: montaż EPDM, montaż izolacji oraz wypalanie dachów.

Dekarz dachów spadzistych: montaż i demontaż pokryć dachowych, budowę krokwi oraz montaż izolacji.

Miejsce pracy: Belgia

Wynagrodzenie: 27 euro/h

Tygodniowy czas pracy: 45-50h/tygodniowo dachy płaskie | 45h/tygodniowo dachy spadziste.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku dekarza dachów płaskich/ bądź spadzistych.

  • Zdolność do pracy na wysokości.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Prawo jazdy kat. B oraz opcjonalnie własne auto do dojazdów.

  • Certyfikat VCA lub chęć wyrobienia (w przypadku dekarzy dachów spadzistych)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, płatne na czas

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź kontraktu B2B.

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

  • Przyjazną atmosferę oraz pomoc polskojęzycznego koordynatora.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w renomowanej firmie budowlanej w Belgii!

Jak aplikować:

  • Telefon: 66*******93

  • E-mail: biuro [małpa] taskhelp.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 921175278