2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Mazowieckie
  6. Copywriting - Warszawa
  7. Copywriting - Białołęka
Dodane 01 maja 2024

Copywriter SEO z możliwością pracy zdalnej.

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Copywriter SEO z możliwością pracy zdalnej. Praca dla Ukraińców.

Zakres obowiązków:

- Codzienne pisanie nie mniej niż 6000 znaków bez spacji / 1000 słów (z uwzględnieniem dni wolnych).

Wymagania: - Doświadczenie w napisaniu tekstów SEO w języku polskim;

- Doświadczenie w tematach gambling i betting

. - Język polski na poziomie B2/C1 - warunek konieczny.

Warunki pracy: - Elastyczny grafik;

- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Oferujemy regularne zlecenia w ramach stałej współpracy.

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego portfolio

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913896934