2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Śródmieście
Dodane 08 kwietnia 2024

Content Creator/Video News Editor **OD ZARAZ**/ ZDALNIE

Wynagrodzenie

4 000 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Content Creator/Video News Editor w wydawnictwie portali internetowych IBERION (praca w pełni zdalna lub hybrydowa, OD ZARAZ)

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż i edycja materiałów wideo z różnych źródeł w programie Canva;

  • Wyszukiwanie materiałów, które trafią do grupy docelowej naszych portali i fanpage’y;

  • Redakcja i korekta video-newsów pod kątem poprawności językowej i merytorycznej;

  • Planowanie i publikacja postów na platformie Facebook;

  • Odpowiedzialność za wyniki odsłonowe video.

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny;

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach pracy (także w weekendy i święta) - warunek konieczny;

  • Podstawowa znajomość programu Canva;

  • Znajomość Meta Business Suite;

  • Poczucie estetyki;

  • Umiejętność ciekawego, chwytliwego tworzenia video o tematyce show-biznesowej/ rozrywkowej/lifestylowej;

  • Umiejętność planowania i organizacji swojej pracy;

  • Znajomość i śledzenie trendów, bieżących problemów społecznych;

  • Lekkie pióro i biegłe posługiwanie się językiem polskim;

  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Kreatywność.

Mile widziane:

  • Status studenta;

  • Gotowość do pracy od zaraz;

  • Wiedza na temat polskiego show-biznesu (gwiazdy, influencerzy);

  • Znajomość platform TikTok i YouTube.

Co oferujemy?

  • Pracę z młodym i ambitnym zespołem;

  • Możliwość dynamicznego rozwoju kompetencji w najnowocześniejszej grupie mediowej w Polsce;

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej, a także możliwość pracy w komfortowym biurze w budynku Q22 w Warszawie;

  • Miłą, przyjazną atmosferę;

  • Umowa zlecenie/umowa o dzieło/B2B

Proces rekrutacyjny:

  • Weryfikacja CV kandydatów. Odezwiemy się z informacją zwrotną do wszystkich osób.

  • Rozmowa z wybranymi kandydatami - ONLINE.

  • Krótkie zadanie rekrutacyjne.

  • Podjęcie decyzji.

  • Pierwsze szkolenie (na początku w formie stacjonarnej).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910339562