2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chorzów
Dodane 26 kwietnia 2024

Chorzów - kompletacja zamówienia, skanowanie towaru.

Wynagrodzenie

27,70 - 35,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla naszego Klienta, lidera na rynku w zakresie dystrybucji części samochodowych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera.

Zadania:

  • obsługa skanera,

  • kompletacja zamówienia,

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

  • wykonywanie drobnych czynności magazynowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • ukończonych 18 lat,

  • dyspozycyjności do wykonania zleceń w systemie zmianowym (6-14; 14-22) + 1 sb,

  • chęci oraz motywacji do pracy i zaangażowania.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • stawkę godzinową + premie + dodatki,

  • możliwość zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio u Klienta (umowa o pracę, benefity pozapłacowe),

  • możliwość podjęcia zleceń " od zaraz ",

  • szkolenia wdrożeniowe ( nie wymagamy doświadczenia),

Kandydatów zapraszamy do biura z CV.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:00.

Ul. Moniuszki 7, Katowice (7 piętro).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Nr. rej. agencji 12950.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Service Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Traugutta 46/48, nr rej Agencji 12950. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)niden.pl. Niden to marka Niden Service Sp. z o.o., nr rej Agencji 12950.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911205003