2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 22 lipca 2024

CANAL+ Szczecin Galaxy Wyspa

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowewydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

TWOJE ZADANIA

  • realizacja planów sprzedaży

  • sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży CANAL+

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami CANAL+

  • stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach CANAL+ i konkurencji

  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych

NASZE OCZEKIWANIA

  • chęć rozwoju umiejętności oraz kompetencji sprzedażowych

  • optymizm i pozytywne nastawienie do pracy

  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów

  • zainteresowanie nowymi technologiami

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bardzo wysoką prowizję w systemie motywacyjnym, przyznawanej za wszystkie operacje abonenckie (nowa umowa, przedłużenia kontraktów, dosprzedaż opcji),

  • liczne konkursy sprzedażowe

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paweł Szymkowicz "Enter" z siedzibą w Piła, 14-lutego zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji oraz dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 895467730