2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 12 kwietnia 2024

Bydgoszcz - Kierownik Punktu Sprzedaży Plusa i Polsat BOX

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Wiodący przedstawiciel telefonii komórkowej PLUS

oraz telewizji satelitarnej POLSAT BOX

zatrudni Kierownika Punktu Sprzedaży / Specjalistę ds. Sprzedaży

Miejsce pracy:

  • Punkt Sprzedaży PLUSA i POLSAT BOX w GALERII KOCIEWSKIEJ w Tczewie

Twoje Zadania:

  • koordynacja działań w Punkcie Sprzedaży

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez Grupę Kapitałową Cyfrowego Polsatu

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • profesjonalna obsługa klientów

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Potrafisz zarządzać podległym personelem?

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?

  • Masz wykształcenie min. średnie?

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • premię uzależnioną od wyników

  • program motywacyjny

  • konkursy z nagrodami

  • pakiet szkoleń rozwojowych

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • kartę Multisport z ofertą rekreacyjną

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami spełniającymi powyższe kryteria.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Administratorem danych osobowych jest PEBOS POLSKA z siedzibą w Poznaniu (60-601) ulica Grudzieniec 26/1. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 901198537