2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Biskupice Podgórne
Dariusz
Dodane 24 kwietnia 2024

Brygadzista - Section Leader

Lokalizacja

Biskupice Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

LX Pantos Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientów w różnych branżach, takich jak elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda. Bazując na 349 globalnych sieciach i wiedzy zgromadzonej przez 38 lat, LX Pantos wciąż się rozwija aby znaleźć najlepsze metody logistyczne dla klientów. Nasze zróżnicowane usługi to: spedycja morska, lotnicza, lądowa, kolejowa. Zapewniamy także kompleksowe usługi Warehouse & Distribution obejmujące różne branże, e-commerce. Świadczymy usługi logistyczne łącząc know-HOW i know-WHERE oraz optymalne rozwiązania logistyczne w oparciu o wartość klienta.

LX Pantos opiera swe działania na innowacyjnym sposobie myślenia i chęci stawienia czoła każdemu wyzwaniu. Pasja jest naszą siłą napędową, która wykracza poza niemożliwość. Kreatywność to nasza konkurencyjna broń, która tworzy nowy model logistyki.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Brygadzista

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie grupą pracowników magazynowych

  • Planowanie oraz koordynacja pracy zespołu

  • Kontrola czasu pracy pracowników

  • Nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej

  • Kontrola i nadzór nad pracami magazynu oraz ich zgodnością z obowiązującymi procedurami

  • Realizacja wyznaczonych zadań oraz celów

  • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku w magazynie Dbanie o przestrzeganie zasad bhp i ppoż. przez podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie równoważnym: 2 dni pracy 7-19 -> 2 dni pracy 19-7->4dni wolnego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – obszar magazynowy

  • Umiejętność delegowania zadań

  • Zaangażowanie, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • uprawnienia UDT

To oferujemy

  • Pakiet benefitów m.in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, udział w ciekawych projektach

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur organizacji

  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego

  • Brak dress code’u

  • Dofinansowanie wypoczynku

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LX Pantos Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

Informujemy, że Administratorem danych jest LX Pantos Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biskupice Podgórne,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Biskupice Podgórne
ID: 901078073