2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Łódzkie
  6. Pozostałe w HR - Piaski
Dodane 06 maja 2024

Brygadzista / Brygadzistka - Grupa Krasoń

Wynagrodzenie

5 800 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Producentów Rozsad Krasoń jest największym w Polsce producentem rozsad warzyw szklarniowych i gruntowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Brygadzista/Brygadzistka do naszego zakładu produkcyjnego w Kisielach (powiat piotrkowski).

Obowiązki:

  • wykonywanie powierzonych zadań starannie, sumiennie i w określonym terminie, przy przestrzeganiu zasad oszczędności i gospodarności

  • odpowiednie organizowanie pracy podległych pracowników

  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcji

  • kontrola i egzekwowanie odpowiedniego stanu czystości na stanowiskach pracy

 Wymagania:

  •  umiejętność kierowania zespołem

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • gotowość do pracy fizycznej

  • dyspozycyjność

 Oferujemy:

  • umowa o pracę - w firmie z wieloletnim doświadczeniem

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • przyjazne środowisko pracy

 Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży rolniczej

Lokalizacja

Piaski,

Łódzkie

Łódzkie, Piaski
ID: 855600262