2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Praga-Południe
Dodane 23 kwietnia 2024

Brand Marketing Manager – Specjalista ds. Social Mediów

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią działalności w sektorze produkcji. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Aktualnie rozwijamy nowy koncept gastronomiczny, w skład którego wchodzą: sklep, piekarnio-cukiernia, i restauracja. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku. A wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie, tacy jak TY!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa (ul. Francuska)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • min. 2 letniego doświadczenia we współpracy z lokalami gastronomicznymi

  • gotowości do pracy na pełny etat w siedzibie restauracji i deli

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, programów graficznych

  • wysokiej kultury osobistej

  • komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

ZADANIA :

  • dbałość o Social Media (w tym regularne publikowanie postów i relacji wg. założeń PR)

  • tworzenie grafik w oparciu o brandlook marki

  • organizacja sesji zdjęciowych

  • organizacja eventów

  • dbałość o powierzone mienie

  • stała współpraca z Dyrektorem Operacyjnym oraz innymi działami firmy

OFERUJEMY:

  • terminowe wynagrodzenie i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • zniżki na nasze produkty

  • szkolenie oraz warsztaty poszerzające wiedzę zawodową

  • rozwój w ramach stale rozbudowujących się struktur firmy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV poprzez przycisk „Aplikuj”.

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 902126607