2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Łódzkie
  6. Marketing - Łódź
  7. Marketing - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 07:44

Biuro w centrum Łodzi / Praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasze biuro jest właśnie na etapie powiększania zespołu biura, w związku z tym poszukujemy uśmiechniętych i chętnych do pracy osób.

Jesteśmy firmą, która przez lata funkcjonowania na rynku wypracowała własny model działalności oparty na wzajemnym zaufaniu, rozwoju i zaangażowaniu.

Prowadzimy biura w największych miastach w Polsce - Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Gdańsk, Poznań, a wzrost ilości zadowolonych klientów spowodował, że niebawem otwieramy kolejne!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w zebraniach i szkoleniach,

  • obsługa klienta biznesowego,

  • bieżące raportowanie dnia,

  • pozytywne nastawienie w pracy :)

OFERUJEMY:

  •    Pracę w stabilnej firmie

  •    Wysokie zarobki

  •    Praca od poniedziałku do piątku (8-16)

  •    Szkolenia wdrażające oraz rozwojowe

  •    Stałe wsparcie zespołu oraz przełożonego

  •    Pakiet benefitów ( LUXMED / Multisport)

  •    biuro w centrum Wrocławia

  •    pozytywną atmosferę i zgrany zespół

Jesteśmy w stanie nauczyć Cię od podstaw naszej pracy. Gwarantujemy odpowiednie szkolenia, które odpowiednio przygotują Cię do stanowiska pracy :)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 904841297